Apartament

Sea Mango

Szukasz wyjątkowego miejsca na wakacyjny pobyt w Albanii? W apartamencie Sea Mango zaśniesz każdego dnia, myśląc o „niebieskich migdałach” i morskich podróżach. To wyjątkowe mieszkanie sprawi, że Twój pobyt w Albanii będzie niezapomniany. Wystrój wnętrza nawiązuje do pięknego koloru wody morskiej, która widoczna jest z balkonu.W pełni wyposażona kuchnia pozwoli na przygotowywanie ulubionych posiłków.

Ogromnym atutem jest lokalizacja tego miejsca — zaledwie 60 metrów od plaży w samej Sarandzie — uroczym mieście i nadmorskiej stolicy Albanii. W pobliżu dostępne są także restauracje oraz sklepy. Dzięki znajdującej się blisko drodze, często kursującymi busikami, z łatwością dotrzesz  do pięknych atrakcji które oferuje ten region- Ksamil, Butrinti czy Blue Eye są na wyciągnięcie ręki.

Potrzebujesz mieszkania dla większej grupy osób? Oferujemy również drugi Apartament Wood Mango, który znajduje się po sąsiedzku. Zapytaj, czy możliwe jest zarezerwowanie obu apartamentów w tym samym czasie.

Zapraszamy do wynajęcia na pobyt krótko- i długoterminowy podczas pobytu w Albanii. 

Wyposażenie apartamentu

Zasady

Dokładamy wszelkich starań ,aby apartamenty były przygotowane dla Państwa perfekcyjnie, dlatego prosimy o uszanowanie wyposażenia.Korzystając z naszych apartamentów, zgadzasz się przestrzegać powyższych zasad.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę 🙂

Życzymy wspaniałego wypoczynku.

Do zobaczenia 🙂

Zostań dłużej,
zaoszczędź więcej

Przy rezerwacji powyżej 10 dni  – 10% rabatu.

Dla stałych gości – 10% rabatu.

Zobacz pokój

Cennik